fbpx
Antalya Banyo Tadilatı

Evlerin en özel ve hijyen gerektiren bölümü banyolardır.

Yapıldığı dönemin iç mimarisine uygun olarak dizayn edilen banyolar zamanla göz zevkimizi yorar ve bir değişikliği hak eder.

Antalya’da banyoları daha güzel ve kullanışlı hale getirmek ise Ev Tadilatı Antalya ekibinin işidir…

Bilindiği üzere banyolar, evimizdeki en nemli ve en çok kullanılan alanların başında geliyor. Bu sebeple de hem banyo tesisatları hem de banyo aksesuarları çabuk yıpranıyor.

Düzenli olarak banyo tadilatı ve banyo tamiratı yaptırmanın daha hijyenik ve güzel yaşam alanlarında yaşamanız için de büyük önem taşıdığının bilinciyle Ev Tadilatı Antalya ekibi olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için yanındayız.

Antalya’daki en güzel banyoya sahip olmak için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak ve hayalinizdeki banyoyu bize anlatmak…

Banyo mobilyalarından banyo tesisatına, banyo döşemelerinden banyo aydınlatmalarına kadar aklına gelebilecek her dekorasyonda çoklu alternatiflerimizi sizlere sunuyoruz ve size en uygun şekilde banyo yenileme fiyatını sunuyoruz.

Banyo Yenileme Süreci

İyi bir ustalık ve titiz işçilik gerektiren banyo yenileme tadilatını yaparken esas aldığımız değer müşteri memnuniyetidir. Ev Tadilatı Antalya ekibi olarak her tadilat ve tamirat işlemimizi önceden belirleyerek hazırladığımız proje dâhilinde sürdürüyoruz.

Banyo yenileme sürecindeki çalışma prensibimizden bahsetmek gerekirse;

 • Öncelikle banyo yenileme veya banyo tadilat talebinizi sitemizdeki tercih ettiğiniz iletişim seçeneklerden bize ulaşarak bildiriyorsunuz. Bizler de size uygun tarihi belirleyerek randevu oluşturuyoruz.
 • Belirlenen randevu tarihinde evinize veya iş yerine gelerek banyonuzun mevcut durumunu inceliyor, banyonun ölçülerini belirleyeceğimiz keşfimizi gerçekleştiriyoruz.
 • Banyo yenileme işleminde sizin zevkinizi ve taleplerinizi belirleyerek, banyonuzun yapısına en uygun olan tadilat ve tamirat işlemlerini size sunuyoruz.
 • Banyo yenileme fiyatları üzerinden alternatiflerimizi oluşturarak size en uygun seçimi belirliyoruz.
 • Banyo yenileme işlemi için ortak olarak tarihi seçiyoruz.
 • Belirlenen zaman doğrultusunda banyonuzun tadilat veya tamirat işlemini en iyi işçilik ile gerçekleştiriyor ve sizlere yeni yaşam alanları sunuyoruz.

Profesyonel Banyo Yenileme Uygulaması

Ev Tadilat Antalya ekibi olarak sanat ile zanaatı aynı çizgide buluşturan bir profesyonellik içinde çalışıyoruz.

Antalya’da banyo yenileme işlemlerini de aynı titizlik ve uzman bakış açımızla hayata geçiriyoruz.

Hızlı, pratik ve kaliteli bir şekilde hayalinizdeki banyoyu baştan sona tasarlayarak, projelendirerek gerçeğe çeviriyoruz.

Banyo yenileme işlemini sırasıyla;

 • Banyo yenileme çalışmalarına başlarken, banyonuzdan çıkan eski malzemeleri ve banyo tadilatı esnasında çıkan hafriyatı düzenli bir şekilde toplayarak çevre kirliliğine sebebiyet vermeden çöpe ulaştırıyoruz. Böylece sizlerin temizlik yükünü hafifletiyoruz.
 • Banyo tadilatı sırasında ilk olarak elektrik ve sıhhi tesisatı yeni projemize göre güvenli bir şekilde yeniliyoruz.
 • Tamamlanan elektrik ve sıhhi tesisat yenileme çalışmalarından sonra sizlerle belirlediğimiz fayans, seramik ve banyo dekor ürünleri ile taban ve duvar kaplama işlemlerini uygun sıraya göre gerçekleştiriyoruz.
 • Genel kaplama işlemlerinden sonra sizlerin geniş ürün skalamızdan seçmiş olduğu banyo dolabı, batarya musluk, duş seti, pencere, kapı, banyo dolabı ve asma tavan gibi banyo dekorasyon ve mimari ürünlerinin  montajını yapıyoruz.
 • Her aşamasında fikrinizi ve onayınızı alarak ilerlediğimiz banyo yenileme işlemi sonrasında banyonuzu en detay temizliğine kadar temizleyerek sizlere teslim ediyoruz.

Keşif Talep Formu

 

güvenlik kodu

Call Now ButtonŞİMDİ ARA