fbpx
Antalya Ev Yenileme

Ev dekorasyonu ve evin tarzı o evde yaşayan insanların ruhunu da etkiler. Duvar boyalarında seçilen renkler, asma tavanda özel olarak oluşturulan detaylar ve mobilya seçimleri aslında evimizde bizim tarzımızı belirleyen ana unsurlardır.

Sizler de evinizi çok seviyorsunuz ama hayalinizdeki gibi bir tasarımla yenilemek mi istiyorsunuz yâda çok sevmenize rağmen yıllara yenilen yerler mi mevcut?

Artık ev yenileme tadilatı çok daha kolay…

Ev Tadilatı Antalya ekibi olarak tam da bu noktada sizi rahatlatmak için geliyoruz.

Sizler sadece hayalinizdeki evi ve evinizde yenilenmesi gereken alanlarda seçimlerinizi yapıyorsunuz ve siz keyfinize bakarken, alanında uzman ekibimizle size hayallerinizdeki evi sunmak için komple ev yenileme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Proje Bazlı Komple Ev Yenileme

Evinize ruh katan tasarımları, sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda projelendiriyoruz ve planlanan ev tadilat programı çerçevesinde siz zamanının tadını doyasıya çıkarırken belirttiğimiz tarihe kadar tüm ev tadilatını tamamlayıp size hayallerinizdeki evi sunuyoruz.

Anahtar teslim formatıyla gerçekleştirdiğimiz ev tadilatı projelerimizde esas aldığımız çalışma felsefemizin temelinde; karşılıklı güven ve müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Bu bağlamdaki ana hedefimiz ise sizleri hayalini kurduğunuz ev ile buluşturmaktır.

Antalya’da Komple Ev Yenileme Fiyatları/Ücretleri/Maliyeti

Antalya’da ev tadilatındaki en doğru ve güvenilir adres olarak komple ev tadilatı projelerimizdeki fiyat politikamız, siz değerli müşterimizin taleplerine göre değişiklik göstermektedir.

Komple ev tadilatı talebiniz bize ulaştıktan sonra ücretsiz olarak tadilat yapılacak olan evi veya yeri inceliyor, sizin beklentileriniz ve talepleriniz doğrultusunda oluşturacağımız çalışma planı ile komple ev tadilat fiyatını belirliyoruz.

Çalışma Planımızı Keşfedin

Komple ev yenilemeye karar vermek ciddi bir iştir. Ev Tadilatı Antalya ekibi olarak bu konudaki hassasiyetinizin farkındayız. Bu sebeple komple ev tadilatı projelerimizde belli aşamalar izleyerek ilerliyor, sizi mutlu yuvanız veya işyerinizle buluşturuyoruz.

Aşamalarımız;

  • Komple ev yenileme işlemi yapmadan önce ciddi bir keşif süreci geçiriyoruz. Evin mimari ve iç mimari detaylarını uzman ekibimiz, iç mimar ve dekoratör kadromuz ile inceliyoruz.
  • Ev sahibi ile fikir alışverişinde bulunarak yapılmak istenen değişiklikler ve bu değişikliklerin ölçütleri hakkında ortak bir sonuca ulaşıyoruz.
  • Hazırlanan komple ev tadilatı projemizle birlikte fiyat belirliyoruz.
  • Uzman ekibimizle birlikte, belirlenen tarihte teslim edilmek komple ev tadilatı projemize başlıyoruz.

Ve muhteşem son…

Hayallerinizin bile çok ötesinde profesyonel ve mucizevi dokunuşlarla baştan sona yenilediğimiz evinizin anahtarını size teslim ediyor, bu mutluluğa şahit olmanın gururunu hep birlikte yaşıyoruz.

Keşif Talep Formu

 

güvenlik kodu

Call Now ButtonŞİMDİ ARA