fbpx
Antalya Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisatınızda bir arıza mevcut yâda emektar sıhhi tesisatınızı artık yenilemek mi istiyorsunuz? Ev Tadilatı Antalya ekibi olarak yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Evimize baktığımızda veya iç mimari dediğimizde gözümüze hep eşyalar takılır. Sanki eşyaları yenileyince evin ruhunun da değişeceğinizi düşünürüz. Oysaki her şeyde olduğu gibi ev tadilat ve tamirinde de sorunu temel noktaları çözerek telafi etmeliyiz.

Bunların başında da sıhhi tesisat geliyor.  Sıhhi tesisat tüm iç mimariyi başlı başına etkileyen bir özelliğe sahiptir. Çünkü iyi döşenmeyen sıhhi tesisat boruları, sağlam oturtulmayan ve akıntı yapan musluklar zamanla evinizde ciddi sorunlara sebebiyet verebilir. Bundan dolayı sıhhi tesisat ile ilgili tüm tadilat ve tamirat işlemlerinizi güvenilir, uzman bir ekibe emanet etmeniz gerekmektedir.

Sıhhi Tesisat Tamirine Dahil Olan Alanlar

Basit bir musluk damlatması da köklü bir temiz su veya pis su akış sistemini değiştirmek de sıhhi tesisatın uzmanlık alanına girmektedir.

Bu geniş yelpazeli alanda Ev Tadilatı Antalya ekibi olarak Antalya’da en iyi hizmeti sunacağımıza garanti veriyoruz.

Sıhhi tesisat olarak adlandırdığımız tamir alanlarına; kaçak tamiri, tıkanık lavaboları açma, su arıza işlemleri, bulaşık makinesi tesisatı, çamaşır makinesi tesisatı, şofben ve güneş enerjisi tesisatı gibi birçok işlem konusu dahildir.

Ev Tadilatı Antalya ekibi olarak Antalya bölgesindeki tüm sıhhi tesisat işlemlerinizi güvenli, garantili ve zamanında tamamlayarak sizlere kaliteli yaşam alanları oluşturmak için hizmet sunuyoruz.

Kırmadan Dökmeden Kimyasal ile Tesisat Kaçak Tamiri

Tesisat kaçak tamiri yaparken kırma ve dökme işlemi yapmadan gayet hijyenik bir şekilde kimyasal ile kaçak tamiri gerçekleştiriyoruz. Yine uygun kimyasallar ile tesisat temizliği, tıkalı lavaboları açma, kombi ve petek temizleme gibi işlemleri müşteri memnuniyeti esaslı politikamızla sizlere sunuyoruz.

Keşif Talep Formu

 

güvenlik kodu

Call Now ButtonŞİMDİ ARA