fbpx
Antalya Boya İşleri

Ev dekorasyonu başlı başına bir bütündür.

Zeminden duvara, mobilyadan aksesuarlara kadar her ayrıntı ince ince hesap edilmeli ve sizlerin ruhunu yansıtan bir konsept ile bütünlük oluşturmalıdır.

Tıpkı zemin döşemede olduğu gibi, duvar işlerinde yani boya badanada da birçok alternatif ve farklı uygulama mevcuttur.

Bu farklı seçenekler arasında standart duvar boyama, ahşap kaplama, duvar kağıdı, panel, seramik, değişik boyama teknikleri ve mermer gibi uzunca bir liste mevcuttur. Bu uzun ve çok alternatifli boya ve badana işlemleri kafanızı karıştırabilir. İşte tam da bu süreçte Ev Tadilatı Antalya ekibi olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Duvar seçiminde önemli olan; kullanım amacı, mekânın boyutu ve çok yönlülüğü, boyanacak alanın tesisat yapısı ve malzemelerin kalitesi büyük önem taşır.

Bizler bu sürecinizi kolaylaştırmak ve sizlerin ev tadilat sürecinizi stressiz ve keyifli bir şekilde atlatmanız için Antalya’da boya badana hizmeti sunuyoruz.

Antalya Boya Ustalarımız ile kaliteli işçiliği, itinalı ve titiz bir çalışma yöntemi ile en iyi boya badana hizmetini uyguluyoruz.

Antalya ev boyama, ofis boyama ve iç mekân boyamsa gibi çok yönlü çalışma ağımız ile sizlere yeni yaşam alanları sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Doğru duvar boyasını seçmek ve uygulamak ciddi bir süreçtir

Evinizi veya bulunduğunuz yaşam alanını dekore ederken seçilen duvar boyası yâda duvar döşeme seçeneklerinden en uygununu seçmek ciddi bir süreçtir. Çünkü mobilyaları daha güzel göstermek için seçilen renk ve detaylar büyük önem taşır.

Sunduğumuz boya badana hizmetleri proje sürecinde bizlere en çok gelen soru; ‘Boya badana işlemleri nasıl yapılır?’ oluyor. Bu konudaki çalışma sistemimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Belirtmek isteriz ki bu süreçte iki yönlü bir bakış açısına sahip olunmalıdır. Hem boyacı gözüyle hem de boyatılmak istenen alanın sahibi gözüyle bakılarak ortak bir paydada buluşulması gerekmektedir.

Antalya Boya badana seçimi ve uygulanışı sırasıyla;

  • Boya badana talebiniz doğrultusunda size uygun olan en kısa zaman için randevu oluşturuyoruz.
  • Ücretsiz ev analizi için ziyarette bulunuyoruz.
  • Uzman ekibimizle mevcut boya badana yapılacak olan alanı inceliyoruz.
  • Sizlerin fikirlerini ve ortamın şartlarını göz önünde bulundurarak duvara ve mekâna en uygun olabilecek boyama seçeneğini ve renkleri belirliyoruz.
  • Boya badana işlemi için ortak olarak tarih belirliyoruz.
  • Belirlenen zaman doğrultusunda boyam ve badana işlemini en iyi işçilik ile gerçekleştiriyor ve sizlere yeni yaşam alanları sunuyoruz.

Keşif Talep Formu

 

güvenlik kodu

Call Now ButtonŞİMDİ ARA